MANU


Пожежні мотопомпи
Пожежні мотопомпи


ПОЖЕЖНІ СТВОЛИ
Газоанализаторы


Турбовентилятори пожежні
Турбовентилятори пожежні

Ручний інструмент

Штурмова сокира пожежного IRON FOX (IRON FOX AXES, США)

Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
З давніх-давен сокира була обрана пожежниками як робочий інструмент і стала символом пожежної служби. Протягом багатьох років будівельні конструкції та матеріали зазнали значних змін, тоді як дизайн сокири залишався тим самим. З цієї причини було створено новий інструмент, щоб усунути недоліки традиційної сокири. Штурмова сокира FOX від IRON FOX AXES була вдало спроектована і створена, щоб домінувати на сучасних пожежах. Повернення сокири в авангард пожежогасіння та збереження традицій штурмової сокири у його новому вигляді.
Технічні характеристики:
Довжина – 22,23 см
Ширина – 2,54 см
Вага – 3,4 кг
Матеріал – інструментальна сталь 53-56 HRC
Довжина загальна – 92,0 см (опціонально – 81 см та 71 см)

ЗАПАТЕНОВАНИЙ РІЖУЧИЙ КРАЙ
Верхня частина леза піднята вище та нахилена вперед, щоб різати з меншим зусиллям та швидко створювати отвори. На кінчику сокира звужується до ріжучої поверхні від задньої стінки до передньої так само, як традиційна сокира. Ріжучий край виконано у формі зубила, що забезпечує більші пошкодження ніж лезо традиційної сокири. У міру того, як лезо проходить вниз, сокира назад, доповнюючи природну дугу вашого удару, знижуючи віддачу в сокир і передаючи більше енергії до мети. Розширена частина леза захищає від надто глибокого проникнення та створює більш довгий розріз, тоді як плоска частина дозволяє витягувати шматки вологого гіпсокартону та листового покриття. Коли лезо розширюється донизу, воно стає ширшим і важчим. Це обтяження та запатентований дизайн дає Вам глибший розріз без ризику, що лезо сокири колись застрягне. Сокира просто проламує отвори шириною інструменту і легко вивільняється після кожного удару незалежно від того, наскільки глибоко Ви його занурили. У товстій точці леза ми забезпечили край, який спрямовує енергію на осьову лінію, помножуючи силу в точці контакту. Форма леза спрямовує силу під певними кутами від осьової лінії. Це створює проломи та розриви, які дозволяють Вам прориватися з найменшими зусиллями. Там, де інші інструменти зазнають невдачі сокира FOX буде успішною.

ПЛАСКА ГОЛОВА (ОБУХ)
Лезо штурмової сокири FOX розроблено, щоб бути надзвичайно руйнівним, але не може використовуватися, щоб уражати все, що ви хочете пошкодити. З цієї причини IRON FOX AXES створив версію штурмової сокири FOX із плоским обухом. При створенні сокири FOX з пласким обухом, ми зробили кроки, щоб зберегти ті ж якості, які надали оригінальній сокирі FOX, її чудову ефективність та відчуття. Ми взяли матеріал, який спочатку використовувався у варіанті «кирки» і додали його до обуха, збільшивши масу зони удару, переконавшись, що вага та баланс ідентичні до оригіналу. Крім того, ми додали невеликий радіус (округлення) в обух сокири. Цей радіус покращує кут удару та допомагає Вам вражати мету з більшою точністю. Це зменшує ймовірність відхилення і практично унеможливлює віддачу в рукоятку (топорище).

СТАЛЬ
У дизайні штурмової сокири є щось більше ніж просто форма. Сталь, що використовується у створенні, також має значення. Чим краща сталь, тим більш універсальною є сокира. Коли Ви ріжете скло ви повинні використовувати алмаз тому, що тільки щось твердіше і жорстке зробить розріз. Закони фізики універсальні, твердіша і жорсткіша сталь здатна розрізати більшість матеріалів без деформації, у тому числі й інші сталі. Виробничі технології стали змінилися протягом останніх 100 років. Завдяки цим досягненням, ми здатні зробити сокиру-руйнівник з одного з найтвердіших, жорстких типів інструментальної сталі, будь-коли створених. Він настільки міцний після термічного оброблення, що не може працювати звичайним інструментом. Технологія сталі у поєднанні з геометрією конструкції забезпечили потужний і практично не зруйнований інструмент. За подвоєної сили традиційної сокири він переможе все, що кине йому виклик і передаватиметься з покоління до покоління. Ці інновації і традиції майстерно об'єдналися в найуніверсальнішій штурмової сокирі пожежного, коли-небудь створених.

РУКОЯТКА (ТОПОРИЩЕ)
ТРАДИЦІЙНИЙ ТЕННЕСИСЬКИЙ ГІКОРІ (ГОРІХ)
Дерев'яна ручка зроблена американськими майстрами з кращого Теннессі Гікорі 2-го зростання. Гікорі, що використовується для рукояток, являє собою чистий (без жодної плями), білий Гікорі, зневоднений, щоб ущільнити волокна між собою, що пройшов термообробку, створює найжорсткіші дерев'яні ручки. А також насаджена на сокиру не з одним клином, як більшість сокир, але чотирма (!). Один центральний дерев'яний клин і додатково три металеві забезпечують разом фіксацію сокири на ручці у всіх напрямках. Відверто кажучи, якщо Ви коли-небудь побажаєте замінити ручку, вам доведеться висвердлити стару.

ВИСОКОВИРОБНИЧЕ СКЛОВОЛОКНО
Рукоятка зі скловолокна була спроектована таким чином, щоб виглядати як дерев'яна ручка, наскільки це можливо, і мала всю міцність і довговічність, властиві ручкам зі скловолокна. Номінальне навантаження на рукоятку понад 540 кг, зафіксоване в голівці сокири за допомогою епоксидної смоли. Плюс текстурована ручка, коротке «горло» та закінчення у вигляді «оленячого копита» забезпечують міцне, нековзне зчеплення навіть із мокрими рукавичками.
Потужні ручки, що не вимагають обслуговування, забезпечують надзвичайно довгий термін служби.

«« вернуться

Ліхтар пожежного VULCAN®180 груповий, акумуляторний (Streamlight Inc., США)


Блокирующая маска многоразового использования BarriAire Mask от PGI (США)


Штурмова сокира пожежного IRON FOX (IRON FOX AXES, США)