MANU


Пожежні мотопомпи
Пожежні мотопомпи


ПОЖЕЖНІ СТВОЛИ
Газоанализаторы


Турбовентилятори пожежні
Турбовентилятори пожежні

Пожежні мотопомпи

Портативна, пожежна мотопомпа ZL 1000, JOHSTADT (ЙОШТАД), Німеччина.

Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Увеличить фото
Портативна, пожежна мотопомпа JOHSTADT (ЙОШТАД), Німеччина.
Продуктивність не менше – 1000 л/хв при 80 м висоти підйому та 3м висоти всмоктування.

СИСТЕМА Всмоктування
VACUMAT – автоматична контрольована система всмоктування JOHSTADT, знімна, максимальна висота всмоктування 8м, безмасляна, що не потребує обслуговування.
ПРИВІД
Двигун внутрішнього згоряння BRIGGS & STRATTON, 2-циліндровий, 4-тактний бензиновий двигун, ручний та електричний запуск, повітряне охолодження, паливний бак – 14л.
ОБЛАДНАННЯ
Сталева рама з 4 прогумованими, складними ручками для зручності транспортування, вакуумний манометр, манометр вихідного тиску, лічильник мотогодин, зливний кран, електрична вилка для зовнішньої підзарядки.

Технічні характеристики:

Продуктивність – 1000 л/хв
Висота підйому – 80 м
Висота всмоктування – 3-8 м
Паливний бак – 14,0 л
Пуск - електричний.
Всмоктувальний патрубок - ГМВ-100
Напірний патрубок - ГМН-70/ ГМН-80 (2 шт.)
Маса – 135,0 кг
Можливе постачання мотопомпи в комплекті з всмоктуючим/напірними рукавами (від 51мм до 305мм), комбінованим стволом на 2-х; 3-х або 4-х колісних візках.

«« вернуться

Производство насосов и пожарной техники в Саксонииуспех во всем мире

 

За последние 15 лет объем продаж пожарной техники и насосов для промышленных предприятий, и сельского хозяйства, выпускаемых нашей компанией, увеличился в четыре раза. Сейчас в компании PF Pumpen und Feuerlöschtechnik GmbH с подразделением JOHSTADT работают более 100 человек. История компании начинается в 1860, когда Фридрих Август Фладер основывает литейную мастерскую, в которой под маркой Е. С. Фладер выпускаются первые ручные насосы для тушения пожаров. Позже компания начала производство пожарных автомобилей и насосов для промышленных предприятий.