MANU


Пожежні мотопомпи
Пожежні мотопомпи


ПОЖЕЖНІ СТВОЛИ
Газоанализаторы


Турбовентилятори пожежні
Турбовентилятори пожежні

Пожежні мотопомпи

Універсальна пожежна мотопомпа KUBE P2 для будь-якої води (Створено в Турції)

Увеличить фото
Увеличить фото
Багатоцільова портативна пожежна мотопомпа KUBE P2

- Високий тиск при низькій швидкості обертання.
- Висота всмоктування 10 (десять) метрів.
- Простота обслуговування та ремонту.
- робота "на суху" без пошкодження.
- Мінімальний рівень води, що видаляється всього 3см (три).

Насоси KUBE можуть безперебійно працювати з брудною, паводковою, морською або чистою водою, забрудненою нафтою, водою з каналізації. Насоси виготовлені зі стійкого до корозії алюмінію серії 6000 із анодованим покриттям, має довговічні експлуатаційні характеристики, виготовленого за вдосконаленою технологією. Пропелер виготовлений із анодованого серійного алюмінію Etial 160 для досягнення ідеальної поверхні та довговічності.

Робота насухо не впливає на експлуатацію, не призводить до пошкодження насоса чи двигуна. Насоси KUBE не мають жодної системи всмоктування. Відцентрові, складається з двох окремих частин. У разі будь-якої несправності Ви можете легко демонтувати насос і його можна легко обслужити.

Хоча фраза у всмоктуванні недоречна, через характер нашої запатентованої системи що штовхає воду вгору за допомогою гвинта, це означає відсутність втрати продуктивності до 10 метрів (географічні 10 метрів глибини).
Насоси KUBE мають дві різні унікальні системи захисту, щоб запобігти пошкодженню насоса та двигуна у разі попадання твердих металів та подібних речовин у всмоктувальний рукав під час роботи.

Основні переваги:
- Принцип роботи насоса KUBE полягає не у вакуумуванні, він підштовхує воду за допомогою гвинта та валу. Ці характеристики відрізняються від усіх відомих насосів з точки зору продуктивності та довговічності.
- Всмоктуючий рукав знову запускає самоусмоктування через кілька секунд, навіть якщо його кілька разів було видалено з води. Завдяки цій функції ці насоси вирішили головну проблему, з якою стикаються насоси на кораблях та пожежні.
- Корпус насоса виконаний із двох окремих частин. Завдяки цьому якість поверхні корпусу насоса є ідеальною. Крім того, у разі будь-якої несправності його можна легко розібрати та обслужити. Розбирання всіх деталей насоса триває 20 хвилин.
- Наскільки це можливо, ми використовуємо деталі відповідно до світових стандартів (наприклад, кульковий підшипник, муфти, гайки, болти). Їх можна легко знайти на вашому місцевому ринку у разі потреби.

Мотопомпи Kube мають дві різні унікальні системи захисту, що запобігають пошкодженню насоса та двигуна у разі попадання твердого металу або подібних речовин у всмоктувальний шланг під час роботи.

Технічні характеристики:
НАСОС
Всмоктуючий патрубок – 1 шт. (ГМВ-100)
Напірний патрубок – 2 шт. (ГМН-70 або ГМН-80)

ПРОДУКТИВНІСТЬ
Номінальна продуктивність – 1100 л/хв за 6 бар.
ПРИВІД
Двигун внутрішнього згоряння BRIGGS & STRATTON 37 к.с., 2-циліндровий, 4-тактний, ручний та електричний запуск, повітряне охолодження.

ГАБАРИТИ
Вага – 135,0 кг (готова до роботи)
ДхШхВ – 600х850х750 мм

Комплект поставки:
- Пожежна мотопомпа KUBE P2 – 1 шт.
- Всмоктувальний рукав, діам. 100 мм, 2м – 5 шт.
- напірний рукав, 77мм, з ГРН-80 – 2 шт.
- Всмоктувальна сітка - 2 шт.
- ключ – 4 шт.
- мотузка страхувальна, 15м - 2 шт.

Мотопомпи KUBE мають сертифікати ISO 9001 та EN 14466.


«« вернуться

Производство насосов и пожарной техники в Саксонииуспех во всем мире

 

За последние 15 лет объем продаж пожарной техники и насосов для промышленных предприятий, и сельского хозяйства, выпускаемых нашей компанией, увеличился в четыре раза. Сейчас в компании PF Pumpen und Feuerlöschtechnik GmbH с подразделением JOHSTADT работают более 100 человек. История компании начинается в 1860, когда Фридрих Август Фладер основывает литейную мастерскую, в которой под маркой Е. С. Фладер выпускаются первые ручные насосы для тушения пожаров. Позже компания начала производство пожарных автомобилей и насосов для промышленных предприятий.